Práče
Obec Práče

Přerušení dodávky elektrické energie

-

Informujeme občany, že 19. dubna od 7:30 do 11:45 bude přerušena dodávka elektrické energie z důvodu plánovaných prací na zařízení distribuční soustavy – rekonstrukcí, oprav, udržovaných a revizních prací.
Vypnutá oblast:
Trafostanice Práče – Paneláky: To jsou paneláky, kostel, řadovky za potokem, vodojem, sklepy v akátí, okály a část obce od kostela na Bantice (mimo Větrnou).
Dále bude dodávka elektrické energie přerušena i 20. dubna od 7:30 do 11:45.
Vypnutá oblast:
Trafostanice Práče – Kulturní dům: To je kulturní dům, Mateřská škola, řadovky, čtyřbytovky, budova Obecního úřadu, Základní škola, obchod Jednota, sloupy od trafostanice ke kostelu a od školy ke státní.
Dále bude dodávka elektrické energie přerušena i 21. dubna od 7:30 do 11:00.
Vypnutá oblast:
Trafostanice Práče – Obec: To je Větrná od pana Klímy po pana Kuchaříka (mimo řadovky), kabiny, sklepy pod hřištěm a hasičská zbrojnice.
Více informací na úřední desce nebo na stránkách obce.
Datum vložení: 12. 4. 2021 16:11
Datum poslední aktualizace: 12. 4. 2021 16:12