Práče
Obec Práče

18. 11. 2020 Znovuotevření školy

Konečně jsme se dočkali. Od 18. 11. se budeme těšit na vaše děti.

Organizace

Výuka

týká se všech žáků I. třídy (1., 3. a 5. ročník) a II. třídy (2. a 4. ročník).

Škola se pro žáky, kteří potřebují, otevírá v 6:30.

Výuka bude probíhat dle rozvrhu, který vám třídní učitelky zašlou. Nebude se vyučovat tělesná výchova a hudební výchova.

Po vyučování budou žáci puštěni domů nebo do družiny.

bude fungovat v omezeném režimu pouze pro žáky 1. a 2. ročníku do 15.00.

Žáci, kteří chodí na oběd, budou čekat ve škole se svou paní učitelkou do 12. 20, nemusí jít domů.

Do jídelny vstupují žáci pouze s rouškou, při konzumaci si ji sundají.

Prosím všechny

Neustále poučujte své děti v rámci jejich psychické i fyzické vyspělosti o hygieně, bezpečnosti a chování. Ochrana zdraví svého i ostatních.

Z materiálů MŠMT:

Prezenční výuka probíhá v homogenních skupinách (kolektivy jednotlivých tříd se neslučují, ani jinak neprolínají).

Doporučuje se organizovat příchod, odchod a pohyb žáků ve škole tak, aby nedocházelo ke kontaktu mezi žáky z různých tříd. 3. ročník bude opět chodit vchodem u Jednoty, ostatní žáci šatnou.

Žáci a zaměstnanci školy (i další osoby pohybující se ve škole) mají povinnost nosit roušky po celou dobu pobytu ve škole. Kdo zůstává v ŠD bude mít 2 roušky.

Je zakázán zpěv a sportovní činnosti při vzdělávání.

Za podmínky zachování homogenity skupiny je možné realizovat vzdělávací činnosti ve venkovních prostorách i mimo areál školy.

Doporučuje se během dne zařadit pobyt žáků na čerstvém vzduchu podle možností školy.

Za dodržení podmínky homogenity skupiny žáků jedné třídy je umožněn provoz školní družiny.

2 vychovatelky – 2 ročníky (1. a 2.)

mobilní aplikace V OBRAZE

Volně ke stažení: