Práče
Obec Práče

10. 9. 2020 roušky a organizace

Vážení rodiče,

na základě rozhodnutí Ministerstva zdravotnictví ČR je od čtvrtka 10. 9. 2020 povinnost nosit roušky ve společných prostorách školy-chodby, šatny, toalety, v jídelně (mimo konzumace jídla).

Vstup do školy

Všichni bočním vchodem s nasazenou rouškou, kde si vydesinfikují ruce.

Při vstupu do třídy si mohou roušku sundat nebo postupují dle pokynu své učitelky,

Na WC i ve třídách máme papírové ručníky, antibakteriální mýdlo.

Ve třídě při výuce nebudou muset používat roušku.  O přestávce nebo odchodu ze třídy: např. WC, chodba, jídelna, si ji nasadí.

Družina

Vzhledem k situaci vás žádám o zvážení, zda musí žák setrvat dlouho v družině. Při hrách dětí bude vyžadována rouška po celou dobu, protože se mísí žáci všech tříd. Ranní otevírání školy zůstává zachováno od 6.30.

Do jídelny vstupují žáci pouze s rouškou, při konzumaci si ji sundají.

Prosím všechny

Neustále poučujte své děti v rámci jejich psychické i fyzické vyspělosti o hygieně, bezpečnosti a chování. Ochrana zdraví svého i ostatních.

mobilní aplikace V OBRAZE

Volně ke stažení: